HAKKIMIZDA

2011 yılında MELEK GIDA unvaniyla retail kanalinda hizmet vererek sektöre giren firmamiz, 2012 yılında EDT (Ev Dışı Tüketim) sektörüne girme kararı almış ve sağlam temeller ile hızlı bir yükselişe geçmiştir.

Şiirketimiz 2016 yilinda sektöre daha profesyonel ve kurumsal bir yapıyla cevap vermek adına yatirimlarini buyuterek AVTEDA A.Ş.’ye geçiş yapmıştır.

AVTEDA A.Ş. tüketim alışkanlıklarına en hızlı şekilde karşılık vermek için sektöründe profesyonel markalar ile iş ortaklıkları yaparak hotel, restoran, cafe, hastane, ofis, fabrika, avm, okul, mağaza gibi pek çok ev dışı alanda tedarik ettiği kaliteli ürünlerin dağıtımını gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyerek, ¨Avantajli Tedarik¨ hizmet modeliyle  müşterilerine hızlı ve avantajlı bir hizmet sunmaktadır.

2019 yılında yurtdışı yapılanmasının ilk adımı olan “AVTEDA EUROPE SH.P.K.” Prizren / Kosova´nin hizmete girmesiyle ilk Avrupa  merkezli ofisini acmistir. EDT kanalinda Kosova, Arnavutluk, Karadağ, Sırbistan,Makedonya´da yerli ve yabanci markalarin distribütörlükleriyle hizmet vermektedir. Kosova ofisi ile Avrupa´da hızla buyumeye baslayan AVTEDA A.Ş. yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. 

Sorunsuz şekilde işleyen tedarik zinciri anlayışına sahip olan sirketimiz  tam tedarik saglayarak müşterilerinin sorumluluğunu en az onlar kadar sahiplenmektedir.Avteda A.S. cozum ortakligi gorevini ustlenerek calistigi firmaların büyümesine katkıda bulunmaktadır. Yurtici ve yurt disinda musterilerinin ihtiyaclarini hizli ve guvenilir sekilde cozerek sektorunde ki degerini ortaya koymaktadir.

MİSYONUMUZ

AVTEDA A.Ş.  getirdigi çözümler, genis urun çeşitleri ve yüksek iş ahlakı ile tedarikçilerinin ilk tercihi olmayi hedeflemektedir.Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek, tedarikçilerin ve nihayetinde tüketicilerin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak istemektedir. Sektördeki fırsat ve tehditleri dikkate alarak markalarinin değerini arttıran, tüm kaynakları en verimli şekilde kullanan bir kuruluş olmayı görev bilmektedir.

VİZYONUMUZ

Girişimci, değişime açık, iş ortakları ile karşılıklı güven içinde pazar yaratan, ürün ve hizmetleri ile tanınan bir kurum olmak. Türkiye’de EDT sektöründe kendi oluşturduğu hizmet modeli ile lider olmak ve edindigimiz tecrubeyi yurtdisina tasiyip buyutmek oncelikli hedefimizdir.